Menü
Sepetim

Hakkımızda

Hendese Teknoloji ve Tic. Ltd. Şti. olarak bizler 20 yıllık teknolojik deneyimimizden yola çıkarak 2015 tarihinde üretim ve ithalat girişimleriyle sektöre e-ticaret platformuyla giriş yapmış bulunmaktayız. Kalite garantili ve süreklilik arz eden geniş ürün yelpazesiyle sizlerden aldığımız güç ile yola devam etmekteyiz.

Türkiye genelinde referans, her hafta ithalat, özel ürün tedariği.

E-ticaret platformlarımız üzerinden yapmış olduğumuz binlerce satıştan geriye %99.9 luk bir oran ile geriye mutlu yüzler bırakmayı başardık. Bu sebeple istikrarlı adımlarla her geçen gün biraz daha büyüyen bir grafik yakalamayı başardık.

Firmamızın deposunu tüm Türkiyeye hızlı ulaşım ve kargo hizmeti sağlayabilme amacıyla İstanbuldan Eskişehir iline taşıdık

99.9% müşteri memnuniyeti, 50.000+ müşteri portföyü.

Teknolojik ürün ihtiyaçlarınıza profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşarak sizlere zamandan ve paradan tasarruf sağlayacak alternatifler sunmayı hedeflleyen firmamız:

Elektronik parça, robotik ürünler, drone malzemeleri, kablo ve bağlantı elemanları, endüstriyel ve otomasyon ürünleri tedariği, proje hazırlama ve imalat prosesleri, PCB ve cihaz tasarımı, 3D tasarım ve modelleme hizmetleri, 3D baskı ve prototip oluşturma, teknik danışmanlık, endüstriyel ve laboratuvar cihazları bakım ve onarım hizmetleri gibi sektör ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Kurumsal iletişim