Menü
Sepetim

Eğitim & Deney Setleri

Eğitim seti ve deney seti çeşitlerini, deney kiti ve deney malzemelerini, eğitim kitaplarını en uygun fiyatlarla bu kategoride inceleyebilirsiniz.

Saat Mekanizması SetiSet İçeriği: 4 adet Saat Mekanizma Kiti. Bir Saat Mekanizma Kiti İçinde; 1 adet saat makinası, 1 adet akrep, 1 adet yelkovan, 1 adet saniye çubuğu, 1 adet kalem pil ve 2 adet saat çarkı..
19,16TL
Vergiler Hariç:16,24TL
Perhidrol ( Hidrojen Peroksit ) 250mlBaskı devre çizimlerinizde bakır plakayı ( PCB ) eritmek için kullanılan yüsek saflık derecesine sahip bir tür asittir.Not : Solumayınız ve cilt ile temasında bol su ile yıkayınız..
34,22TL
Vergiler Hariç:29,00TL
Sıvı Silikon Yapıştırıcı - Nuna 100ml Soğuk SilikonSıvı silikon, normalde sıcak silikon tabancası ile yaptığınız hobi çalışmalarının yüksek dayanıklılık ve mukavemet gerektirmeyen süslemeleri yapıştırabileceğiniz yeni geliştirilmiş özel bir üründür.Elektrikle çalışan ve çalışırken silikon kartuşun e..
29,09TL
Vergiler Hariç:24,65TL
Sıvı Silikon Yapıştırıcı - Nuna 50ml Soğuk SilikonSıvı silikon, normalde sıcak silikon tabancası ile yaptığınız hobi çalışmalarının yüksek dayanıklılık ve mukavemet gerektirmeyen süslemeleri yapıştırabileceğiniz yeni geliştirilmiş özel bir üründür.Elektrikle çalışan ve çalışırken silikon kartuşun er..
14,03TL
Vergiler Hariç:11,89TL
Sürtünme Çubuğu Ebonitebonit sürtünme çubukları, elektrostatik deneyler için kullanışlıdır ve elektroskobu doldurmak için kullanılabilir. 25 cm uzunluğunda 8 mm çapındadır. Ebonit sürtünme çubuğu, statik elektriğin ilkelerini göstermek için yünlü kumaş  ile birlikte kullanılır. Yüksüz ebonit çu..
8,56TL
Vergiler Hariç:7,25TL
1,5 x 40 x 80 mm bakır levhadan yapılmıştır. Pil yapımı deneylerinde kullanılır..
34,22TL
Vergiler Hariç:29,00TL
Sıvı Silikon Yapıştırıcı - Nuna 30ml Soğuk SilikonSıvı silikon, normalde sıcak silikon tabancası ile yaptığınız hobi çalışmalarının yüksek dayanıklılık ve mukavemet gerektirmeyen süslemeleri yapıştırabileceğiniz yeni geliştirilmiş özel bir üründür.Elektrikle çalışan ve çalışırken silikon kartuşun er..
8,56TL
Vergiler Hariç:7,25TL
Güneş Enerjili Basit Robot Yapım Seti6+ yaş çocukların gelişimi için güzel bir kendinyap seti...
69,81TL
Vergiler Hariç:59,16TL
Güneş Enerjili Araba Solar Eğitim Kiti Güneş enerjisi ile çalışan Araba seti. 6 yaş üzeri çocuklara elektroniği sevdirmek ve yenilenebilir enerji kaynaklarını öğretmek için mükemmel bir üründür. Demonte olarak gönderilen ürünün kurulumu oldukça kolaydır ve kurulum kılavuzu ürünle birlikte gönde..
50,65TL
Vergiler Hariç:42,92TL
Cam Sürtünme Çubuğu
Ön Sipariş
Cam Sürtünme Çubuğuebonit sürtünme çubukları, elektrostatik deneyler için kullanışlıdır ve elektroskobu doldurmak için kullanılabilir. 25 cm uzunluğunda 8 mm çapındadır. Ebonit sürtünme çubuğu, statik elektriğin ilkelerini göstermek için yünlü kumaş  ile birlikte kullanılır. Yüksüz ebonit çubuk..
15,74TL
Vergiler Hariç:13,34TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)