Menü
Sepetim

Kitaplar

Arduino, raspberry pi, c, c#, c sharp, java, phyton vb. yazılımlar ile çeşitli teknik eğitim ve uygulama kitaplarını bu kategoride inceleyebilirsiniz.

Yeni Başlayanlar ve Çocuklar için C# ProgramlamaYazar: Murat YücedağSayfa : 176Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıDünya genelinde 2000 civarında programlama dili arasında sürekli olarak kendine ilk 10 arasında yer bulan C# dilini öğrenerek yazılım dünyasında ilk ..
19,69TL
Vergiler Hariç:19,69TL
Yazılım Güvenliği Saldırı ve SavunmaYazar: Bünyamin DemirSayfa : 452Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıGüncel yazılım güvenliği zafiyetlerini saldırı ve savunma bakış açısı ile ele alıp, yazılım güvenliği sızma testleri ve güvenli yazılım geliştirme prensipleri i..
33,75TL
Vergiler Hariç:33,75TL
Raspberry PiYazar: Arda KılıçdağıSayfa : 200Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBu kitaptaki bölümleri takip ederek Raspberry Pi ile neler yapabileceğinizi öğrenebilir, cihaza ince ayar yapabilir, yazılım projelerinizde kaynak olarak kullanabilir, bir sunucuya vey..
19,50TL
Vergiler Hariç:19,50TL
Python ile Çocuklar için ProgramlamaYazar: Mustafa Murat ÇoşkunSayfa : 200Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBu kitap, ülkemizdeki çocukların programlama öğrenme merakını gidermek ve onlara programlamanın temellerini Python diliyle anlatmak için oluşturulmuş bir ..
24,00TL
Vergiler Hariç:24,00TL
Python Eğitim KitabıYazar: Volkan TaşcıSayfa : 560Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıPython öğrenmek için ihtiyacınız olan tek kitap! Python Eğitim Kitabı, öğrenciler, mühendisler, çalışanlar ve Python öğrenmek isteyenler düşünülerek herkese hitap edecek şekilde ..
32,81TL
Vergiler Hariç:32,81TL
Projelerle ArduinoYazar: Kemal İkizoğluSayfa : 250Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi Dalıcıİnanılmaz bir hız ve büyüklükte üretilen bilgilerin günümüz dünyasında erişebilir hale gelmesi ve ürün haline dönüşebilmesi çok kısa sürede gerçekleşiyor. Kendin Yap – Maker hare..
22,28TL
Vergiler Hariç:22,28TL
PHP Eğitim KitabıYazar: Mehmet Ali UysalSayfa : 708Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıPHP öğrenmek için ihtiyacınız olan tek kitap! PHP, öğrenilmesi kolay, gelişmiş, sunucu taraflı, yazım standartları olarak esnek ve en önemlisi açık kaynaklı bir betik programlama dil..
38,40TL
Vergiler Hariç:38,40TL
Ofansif ve Defansif Siber GüvenlikYazar: İlker ErtuğrulSayfa : 404Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıOfansif ve defansif siber güvenlik kitabı bu alana yeni başlayacak ilgili ve meraklılar için hazırlandı. Siber güvenliğin ofansif tarafı dışında defansif tarafına..
37,50TL
Vergiler Hariç:37,50TL
Yeni Başlayanlar ve Çocuklar için C# ProgramlamaYazar: Fatih Kadir AkınSayfa : 280Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıTemel Dil YapısıHarf Duyarlılığı (Case Sensitive)Noktalı Virgül ve Automatic Semicolon InsertionAnlamlı (Semantic) Kaynak KoduYazım Standardı ve K..
28,13TL
Vergiler Hariç:28,13TL
Mikrodenetleyiciler ile ElektronikYazar : Devrim ÇamoğluSayfa : 486Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Ömer Bakırcı21.Yüzyılda, artık mikrodenetleyiciler olmadan elektronikten bahsedemiyoruz. Analog ve sayısal çevrebirimleri ile mikrodenetleyiciler, yani üzerine program&..
25,88TL
Vergiler Hariç:25,88TL
Java İle Android ProgramlamaYazar : Ceren AkmanSayfa : 432 SayfaYayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıKotlin ile Android Programlama öğrenmeniz için ihtiyacınız olan tek kitap! Durmadan gelişen teknoloji çağında Android uygulamaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır...
28,05TL
Vergiler Hariç:28,05TL
JAVA ile Android Programlama (Kitap)
Ön Sipariş
Java İle Android ProgramlamaYazar : Çağlar ArtarSayfa : 421 SayfaYayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıKitapta temel ve orta düzeyde Android uygulamalar geliştirebilmek adına, talim edilmesi gereken konu başlıklarına yer verilmiştir. Konular yüzeysel değil, sade ve ..
29,63TL
Vergiler Hariç:29,63TL
HTML5, CSS3 ve JavaScript ile Web TasarımıYazar: Burak TokakSayfa : 328Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBu kitap her geçen gün gelişen web teknolojilerine sağlam bir giriş yapmak isteyen okurlar içindir. JavaScript ile web programlamanın gücünü arkamıza alıp HT..
32,81TL
Vergiler Hariç:32,81TL
Hızlı ve Kolay ArduinoYazar: Volkan KanatSayfa : 168Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıArduino Dünyası’na yeni adım atan herkesin merakla okuyacağı bu kitap ile temel Arduino uygulamalarının gerçekleştirilmesini öğreneceksiniz. Arduino ile yeni tanışmış fakat han..
10,31TL
Vergiler Hariç:10,31TL
Yazılım Güvenliği Saldırı ve SavunmaYazar: Aykut AlçelikSayfa : 432Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıKitabın 3. baskısı Google Ads tarafındaki tüm gelişme ve yenilikleri içerecek şekilde düzenlenmiş ve genişletilmiştir. Ele alınmış mevcut konulara ait ekran görü..
38,25TL
Vergiler Hariç:38,25TL
ESP8266 ve Arduino ile Nesnelerin İnternetiYazar: Hasbi SevinçSayfa : 128Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıNesnelerin İnterneti kavramı, birçok denetleyiciler ve geliştirme kartında kullanıldığı gibi Arduino ile de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Arduino’yu int..
18,75TL
Vergiler Hariç:18,75TL
Çocuklar için Scratch ile Arduino ProgramlamaYazar: Musa Sadık ÜnalSayfa : 232Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBir çocuğun kod yazması veya yeni şeyler üretmeye çalışması neden önemlidir? Çocuklara verilecek programlama eğitimi hem matematiksel hem de algoritmi..
26,25TL
Vergiler Hariç:26,25TL
Bilgisayar Kontrollü RobotikYazar: Devrim ÇamoğluSayfa : 442Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıTarihçesinden, ontolojsine, teorikten, pratiğe ve 11 açıklamalı uygulama ile kapsamlı bir Robotik Kitabı. Alet ya da makine yapan makinelerin yani Akıllı Robotların çağ..
32,81TL
Vergiler Hariç:32,81TL
Arduino ve Raspberry PI ile Nesnelerin İnternetiYazar: Gökhan DökmetaşSayfa : 256Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBu kitapta gelişen bir teknoloji olan Nesnelerin İnterneti hakkında yapılmış örnek maker uygulamaları ile bu uygulamalarda kullanılan platformlar a..
28,13TL
Vergiler Hariç:28,13TL
Arduino ve Raspberry PI için Temel ElektronikYazar: Devrim ÇamoğluSayfa : 128Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBu kitap temel elektronik ile ilgili cebinizde taşıyabileceğiniz bir başvuru kaynağı olması için hazırlanmıştır. Arduino ve Raspberry PI eşliğinde elek..
14,25TL
Vergiler Hariç:14,25TL
Java İle Android ProgramlamaYazar : Akın AkçaoğluSayfa : 368 SayfaYayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıKitapta, Arduino’ya temelden giriş yapılarak robotik projeleri oluşturma konusuna odaklanılmıştır. Bununla birlikte basit yöntemler ve kolay temin edilebilen malz..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Java İle Android ProgramlamaYazar : Mustafa KarakaşSayfa : 304 SayfaYayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBu kitap, seksen örnek uygulama ile Arduino hakkında merak ettiklerinizi size sunacaktır. İlk baskısının kısa sürede tükenmiş olması, ikinci baskıda kitabın gün..
32,81TL
Vergiler Hariç:32,81TL
Arduino Hızlı Başlangıç RehberiYazar : Nazir DoğanSayfa : 80 SayfaYayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBu kitap Arduino’ya yeni başlayacaklar ve hızlı ilerlemek isteyenler için yazılmıştır. Kitapta Arduino’nun ne için kullanıldığı, Arduino çeşitleri ve Shield’ler i..
7,50TL
Vergiler Hariç:7,50TL
Yeni Başlayanlar ve Çocuklar için C# ProgramlamaYazar: Gökhan DökmetaşSayfa : 572Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBu kitap Arduino eğitimlerinde, workshop’larda, maker aktivitelerinde kullanılmak üzere özel olarak düşünülüp yayına hazırlandı. Şu ana kadar yapıl..
35,63TL
Vergiler Hariç:35,63TL
ArduinoYazar: Çoşkun TaşdemirSayfa : 280Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıCoşkun Taşdemir’in kaleme aldığı Türkiye’nin ilk yazılan ve en çok satan ARDUINO kitabının yeni baskısıyla artık sizlerle. İleri seviyede elektronik ve yazılım bilgisine sahip olmayanların..
32,81TL
Vergiler Hariç:32,81TL
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)