Menü
Sepetim

Yasak dönemi boyunca Tüm Kargolarımız Aktiftir.

Reed Röle

Reed Röle, reed switch, reed röle özellikleri, reed röle çeşitleri, reed röle datasheet, mm reed röle

REED RÖLE (NO & NC - Normally Closed Open) 14mm  Reed röleler mıknatıs gibi manyetik alan oluşturan elemanlarca kontrol edilebilen manyetik kontaklardır. Cam tüp 14mm uzunluğundadır. Çeşitli hobi ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. Normal durumda hem kapalı (iletimde) hem..
8,31TL
Vergiler Hariç:7,04TL
REED RÖLE NO (NO - Normally Open) 20mm  Reed röleler mıknatıs gibi manyetik alan oluşturan elemanlarca kontrol edilebilen manyetik kontaklardır. Cam tüp 20mm uzunluğundadır. Çeşitli hobi ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. Normal durumda açık..
3,12TL
Vergiler Hariç:2,64TL
Reed Röle Modülü   Reed röle yanına yaklaşan bir mıknatısın, röle kontaklarını çekmesiyle çalışır.Temel olarak manyetik alanın değişimini algılar. Modul 3 bacaklı olup VCC, GND ve Dijital çıkış bacağı bulunmaktadır.Reed rölenin normalde açık veya normalde kapalı kontakları bulunur. Çalı..
8,31TL
Vergiler Hariç:7,04TL
REED RÖLE (NO & NC - Normally Closed Open) 50 mm  Reed röleler mıknatıs gibi manyetik alan oluşturan elemanlarca kontrol edilebilen manyetik kontaklardır. Cam tüp 50 mm uzunluğundadır. Çeşitli hobi ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. Normal durumda hem kapalı (iletimde) h..
98,65TL
Vergiler Hariç:83,60TL
36 mm Çift Kontak 3 Bacaklı Reed röle switch NO NC
Ön Sipariş
REED RÖLE (NO & NC - Normally Closed Open) 36 mm  Reed röleler mıknatıs gibi manyetik alan oluşturan elemanlarca kontrol edilebilen manyetik kontaklardır. Cam tüp 35 mm uzunluğundadır. Çeşitli hobi ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. Normal durumda hem kapalı (iletimde) h..
20,35TL
Vergiler Hariç:17,25TL
REED RÖLE (NO Open) 28 mm  Reed röleler mıknatıs gibi manyetik alan oluşturan elemanlarca kontrol edilebilen manyetik kontaklardır. Cam tüp 10 mm uzunluğundadır. Çeşitli hobi ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir.  Manyetik alana duyarlıdır...
3,95TL
Vergiler Hariç:3,34TL
10 mm 2 Bacaklı Reed röle switch NO
Ön Sipariş
REED RÖLE (NO Open) 10 mm  Reed röleler mıknatıs gibi manyetik alan oluşturan elemanlarca kontrol edilebilen manyetik kontaklardır. Cam tüp 10 mm uzunluğundadır. Çeşitli hobi ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir.  Manyetik alana duyarlıdır...
3,95TL
Vergiler Hariç:3,34TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)