Menü
Sepetim

Termal Macun

Kaliteli, en iyi ısı iletimi sağlayan termal macun çeşitlerini internet sitemizden inceleyebilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Termal Macun 0.4MG PLENTY - BeyazElektrikli ve elektronik bileşenlerin verimli ve güvenilir termal kuplajının gerekli olduğu veya ısı yayılımının termal iletkenliğinin önemli olduğu herhangi bir yüzey arasında önerilir. Bilgisayar, güç kaynağı ve her türlü elektronik uygulamaları için kullanıla..
8,85TL
Vergiler Hariç:7,50TL
Termal Macun 0.4MG HADRON HD-256 - Silver Gri
Ön Sipariş
Termal Macun 0.4MG HADRON HD-256 - SilverElektrikli ve elektronik bileşenlerin verimli ve güvenilir termal kuplajının gerekli olduğu veya ısı yayılımının termal iletkenliğinin önemli olduğu herhangi bir yüzey arasında önerilir. Bilgisayar, güç kaynağı ve her türlü elektronik uygulamaları için k..
3,01TL
Vergiler Hariç:2,55TL
Termal Macun 0.4MG HADRON HD-256 - Gold Sarıİşlemci ile soğutucu arasında oluşan boşluklarda biriken ısıyı soğutucuya transfer eden yalıtkan özelliği yüksek , yüksek ısı transfer kabiliyetine sahip macun.Ekran Kartlarında , Ramlerde , İşlemcilerde Chip Kullanan Her Yerde kullanılır.Düşük ısıl direnç..
8,85TL
Vergiler Hariç:7,50TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)