1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Saat 15:00 a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilir! 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Saat 15:00 a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilir! 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Saat 15:00 a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilir! 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Saat 15:00 a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilir!

Hakkımızda

Sizlere en uygun fiyatlar, güvenilir ve kaliteli hizmet ederek ön plana çıkmayı hedefleyen firmamız Kasım 2015 yılında kurulmuş, İstanbul ilinde faaliyet gösterdikten sonra Nisan 2019 tarihinden itibaren revizyona giderek OZİTRONİK ELEKTRİK ELEKTRONİK E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ unvanıyla Eskişehir iline taşınarak burada faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir.

Firmamız ilk olarak özel ürün imalatlarıyla teknolojik sahada faaliyete başlamıştır.

Drone, 3D yazıcı ve özel ürün tasarımlarıyla 2015 yılında faaliyete başlayan firmamız daha sonra Türkiyenin robotik ürünler ve spesifik malzemelere olan ihtiyacını en hesaplı ve kolay bir şekilde karşılamayı ilke edinerek bu alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

%100 müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Teknolojik ürün ihtiyaçlarınıza profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşarak sizlere zamandan ve paradan tasarruf sağlayacak alternatifler sunmayı hedefliyoruz. 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...